Model Number : BLMF-387I
Certification : RoHS, REACH, FDA
Place of Origin : CHINA
MOQ : 1000
Payment Terms : T/T
Supply Ability : 200K~500K/Month
Delivery Time : 6-8weeks
Packaging Details : Standard carton
| BLMF-387-2A4 Product characteristics | |||||||
| Dimension | |||||||
| Vertical (Upwards, downwards) | PP | 387mm | 24mm(Can be Customized) | M10 | 1829mm (Can be customized) | without (Can be customized) | |
| Key Electrical Parameters | |||||||
| NO | 10W | 100 Vdc | 0.5 A | 0~80°C | RoHS, REACH, | Normally Open &Multiple | Standard |
| 50W | 200 Vdc | 1A | (Max 110°C) | FDA | Normally Close&Multiple | ||